2000 yılından bu yana sürekli artan bilgi ve deneyimimizle geliştirdiğimiz katma değerli çözüm anlayışımız ve müşterilerimizin bizlere olan güveni, firmamızı akustik kapı alanında lider konuma taşımıştır. 16 yıllık süre içerisinde bulunduğumuz bu noktaya varmak akustik kapı ekiblerimiz için uzun, yorucu ve bir o kadar da zevkli geçti.

telefon

Kurulduğumuz tarihten bu yana başarının bilgiden ve bu bilgiyi doğru kullanarak sadece ürün satmak yerine değerli çözümler oluşturmaktan geçtiğini biliyorduk. Bunu gerçekleştirebilmek adına her şeyi satan ama hiçbir konuda gerçek anlamda uzmanlaşamayan bir firma olmamak bizim için doğru yol oldu. Bu sebeple akustik kapı firmamız kaliteli derin çözümler üretebilmek için sadece ve sadece ses geçirmez kapı, akustik kapı alanlarına odaklandı.

sesgecirmezakustikkapi

Akustik kapı çözümün projelendirilmesinden, çözüm içerisinde kullanılan ürünlerin teknik desteği ve eğitimine ve ayrıca kurumun çözüm ile ilgili gelecek danışmanlık ihtiyaçlarına kadar ihtiyaç duyulan tüm profesyonel hizmetleri kendi kadrosu ile gerçekleşmektedir. Böylece kurumlar uygulanan çözümün yaşam döngüsü içerisinde farklı firmalarla muhatap kalmamakta ve karşıların da tüm entegrasyondan sorumlu tek bir muhatap bulmaktadırlar.

.